01_logo_big

Nasza placówka wyposażona jest w certyfikowany sprzęt diagnostyczno – terapeutyczny oraz posiada kadrę praktyków wykształconą i licencjonowaną przez Tomatis Development S.A. Szkoleniem kadry i przygotowaniem jej do pracy z najnowocześniejszym sprzętem zajmował się JEAN-PIERRE GRANIER – główny Konsultant Tomatisa od ponad 20 lat, specjalista i szkoleniowiec, przygotowany do tej pracy osobiście przez profesora Alfreda Tomatisa.

Psycholog kognitywny z dyplomem DEA z psychologii kognitywnej ze specjalizacją w dziedzinie nauk neurologicznych, oraz dyplomem z psycholingwistyki. Autor licznych publikacji, wśród których wydany niedawno wesół z CNRS (Francuskim Narodowym Centrum Badań Naukowych) artykuł w „The Journal of Affective Disorders” dotyczący powiązań między percepcją dźwięku i zakłóceniami.

PAMIĘTAJ! Jeśli chcesz skorzystać z sukcesem z metody treningu słuchowego, zawsze pytaj o licencję i certyfikat, które są do wglądu dla każdej zainteresowanej osoby.
Tylko licencjonowani terapeuci i specjaliści, przeszkoleni przez Centrum Tomatisa w Luxemburgu, mają prawo używać znaków handlowych Tomatis Development. Sprzęt produkowany i programowany przez Centrum Tomatisa daje gwarancję niezawodności i wysokiej skuteczności terapii i treningów słuchowych.